חדש !!! מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו "שימקי הפקות" - הנחות, הטבות ועוד !!!

לא נפסיק לשיר

הפעלה המבוססת על תוכנית הטלוויזיה המיתולוגית עם צביקה הדר, שעם בו הזמן הפכה ל"כוכב נולד".
בהפעלה זו הקהל מחולק ל-2 קבוצות שמתחרות זו בזו במגוון משחקונים קטנים כאשר בכל משחקון המטרה היא לגלות ולנחש שיר מסתתר, בכל משחקון בצורה אחרת. כאשר קבוצה מזהה את השיר המסתתר, השיר מוקרן על המסך וכולם שרים, רוקדים ועושים שמח. במהלך המשחק הקבוצות מקבלות ניקוד בהתאם להשתתפות שלהם ולמס' השירים שהם זיהו. בסוף ההפעלה, הקבוצה שצברה את מירב הנקודות עולה לשלב הגמר.

העולם המופלא

כמה פרטים אפשר לזכור כשמתבוננים על תמונה במשך 15 שניות?   הפעלה חדשה ומאתגרת, הפעלה שמפתחת לילדים את כושר הריכוז והזיכרון ואף מעשירה אותם בידע על מדינות העולם וכל מה שקשור בהן, והילדים מאוד נהנים ונשארים מרותקים ורוצים להמשיך עוד ועוד ועוד ועוד.....

ההפעלה בגירסתה הנוכחית הינה פיתוח ייחודי של
"שימקי הפקות" - רעיון אשר הגיע מתוך הגירסה המקורית של המשחק מתוצרת חברת "BrainBox" שמגיעה כמשחק קופסא עם כרטיסיות. 

מסיבה ישראלית     ושירה בציבור

לאלו מכם שאוהבים את שירי ארץ ישראל הישנה, ואוהבים לשיר בצוותא - זה בדיוק בשבילכם !
אירוע שמוקדש לטהרת המוזיקה הישראלית משנות ה-70 ועד היום. על המסך מוקרנות מילות השירים באמצעות מצגות מיוחדות שהוכנו במיוחד (מעין שידרוג לשקופיות הישנות), מיקרופון אחד אצל המנחה, ומיקרופון נוסף משוטט בין הקהל, וכולם שרים, רוקדים, נהנים ונזכרים במוזיקה הישראלית הישנה עם נגיעות למוזיקה בת זמנינו.
קום והתהלך בארץ, אדמה, על כפיו יביא, עולה עולה, אבניבי, היום הזה ממש, אתה לי ארץ ועוד המון שירים.... 
מתנאל בניהול אישי וייצוג בלעדי של "שימקי הפקות".  בימים אלה עובד מתנאל על אלבום הבכורה שלו כאשר סינגל ראשון עם קליפ רשמי ("רוקדת בשבילי") כבר יצא לכלי התקשורת.
הזמר מתנאל יגיע לאירוע שלכם לעשות לכם שמח במופע ים תיכוני מקפיץ שלא ישאיר אף אחד אדיש, כמו כן, תוכלו להזמין אותו לכניסת חופה מרגשת במיוחד וגם לסלואו חתן כלה.
​קטעי הופעות שלו ניתן למצוא בעמוד "וידאו מאירועים".

הזמר מתנאל

אטרקציות לאירועים

רוצים לשדרג את האירוע שלכם? אצלינו תוכלו למצוא מגוון אטרקציות ואפשרויות:
- דוכני מזון (פופקורן, שיערות סבתא, נקניקיות, טרופית).
- סידור בלונים לאירועים (בלונים בצורת מוצצים לברית/ה,
  גשר בלונים, עמודי בלונים, דמויות וכד')
- אולפני הקלטה להקלטות שירי בר/בת מצווה, הורים שרוצים
  להקדיש שיר לילדיהם, הקלטת בירכת כלה וכד'.
- תמונות על מגנטים.
- בובת ענק לקבלת פנים.
שימי אזולאי ומתנאל במופע משותף המשלב מוזיקה ישראלית ישנה ומוזיקה ים תיכונית. אתם שואלים את עצמכם אם זה משתלב? תצטרכו להזמין כדי להאמין !!  הם מבצעים שירים ישנים לצד שירים חדשים, שרים לבד, ושרים ביחד, המילים על המסך, הקהל מצטרף בשירה וריקודים, וכולם עושים שמח במופע אחד יחיד ומיוחד !!! המופע: "באנו לעשות שמח", לא סתם עוד מופע !!

באנו לעשות
    שמח

אירועי קריוקי

בחברתינו ניתן לקבל שירותי קריוקי והגברה לאירועים שונים. לרשותינו מגוון רחב מאוד של שירי קריוקי מכל הזמנים - שירי ארץ ישראל הישנה, שירים עבריים, שירים ים תיכוניים, שירים לועזיים, שירי ילדים ועוד...
חשוב לזכור - כשמזמינים מפעיל קריוקי, חובה עליו להיות מפעיל מורשה עם רישיון. אצלינו תוכלו לקבל מפעיל מורשה עם רישיון בתוקף, וניסיון עשיר בהעברת אירועי קריוקי לכל טווח הגילאים. מערכת הגברה איכותית, מיקרופונים אלחוטיים, והכי חשוב - הרבה מצב רוח טוב.